Онлайн дарс: 2020 йил 4 май куни эфирга узатиладиган телевизион дарслар жадвали

Онлайн дарс: 2020 йил 4 май куни  эфирга узатиладиган телевизион дарслар жадвали

2020 йил 4 май куни  ўқувчилар учун эфирга узатиладиган телевизион дарслар жадвали билан танишинг.

? 1-синф (Давлат тили)
8:30 ― Математика
8:45 ― Ўқиш
9:00 ― Она тили

? 1-класс (Рус тили)
9:15 ― Математика
9:30 ― Чтение
9:45 ― Русский язык

? 2-синф (Давлат тили)
10:00 ― Она тили 
10:15 ― Математика
10:30 ― Ўқиш

? 2-класс (Рус тили)
10:45 ― Русский язык
11:00 ― Математика
11:15 ― Чтение

? 3-синф (Давлат тили)
11:30 ― Она тили 
11:45 ― Ўқиш
12:00 ― Математика

? 3-класс (Рус тили)
12:15 ― Русский язык
12:30 ― Чтение
12:45 ― Математика

? 4-синф (Давлат тили)
13:00 ― Математика
13:15 ― Она тили
13:30 ― Ўқиш

? 4-класс (Рус тили)
13:45 ― Математика
14:00 ― Русский язык
14:15 ― Чтение

? Маҳорат дарси
1-қисм ― Курязов Улуғбек Тўраевич (Камолиддин Беҳзод номидаги Миллий рассомлик ва дизайн институти доценти)

? 5-синф (Давлат тили)
8:30 ― Математика 
8:45 ― Она тили
9:00 ― Инглиз тили
9:15 ― Биология

? 5-класс (Рус тили)
9:30   ― Математика 
9:45   ― Русский язык
10:00 ― Английский язык
10:15 ― Биология

? 6-синф (Давлат тили)
10:30 ― Она тили 
10:45 ― Математика
11:00 ― Инглиз тили
11:15 ― Тарих

? 6-класс (Рус тили)
11:30 ― Русский язык
11:45 ― Математика
12:00 ― Английский язык
12:15 ― История

? 7-синф (Давлат тили)
12:30 ― Она тили 
12:45 ― Алгебра
13:00 ― Ўзбекистон тарихи
13:15 ― Кимё

? 7-класс (Рус тили)
13:30 ― Русский язык
13:45 ― Алгебра
14:00 ― История Узбекистана
14:15 ― Химия

? 8-синф (Давлат тили)
14:30 ― Алгебра
14:45 ― Ўзбекистон тарихи
15:00 ― Инглиз тили
15:15 ― Физика

? 8-класс (Рус тили)
15:30 ― Алгебра
15:45 ― История Узбекистана
16:00 ― Английский язык
16:15 ― Физика

? 9-синф (Давлат тили)
8:30 ― Она тили
8:45 ― Геометрия
9:00 ― Биология
9:15 ― Инглиз тили

? 9-класс (Рус тили)
9:30   ― Русский язык
9:45   ― Геометрия
10:00 ― Биология
10:15 ― Английский язык

? 10-синф (Давлат тили)
10:30 ― Она тили 
10:45 ― Алгебра
11:00 ― Биология
11:15 ― Инглиз тили

? 10-класс (Рус тили)
11:30 ― Русский язык
11:45 ― Алгебра
12:00 ― Биология
12:15 ― Английский язык

? 11-синф (Давлат тили)
12:30 ― Она тили
12:45 ― Биология
13:00 ― Геометрия
13:15 ― Инглиз тили

? 11-класс (Рус тили)
13:30 ― Русский язык
13:45 ― Биология
14:00 ― Геометрия
14:15 ― Английский язык

 


Матнда хатолик топсангиз, ўша хатони белгилаб, бизга жўнатинг (Ctrl + Enter).

Бўлимга тегишли қизиқарли хабарлар


Фикр билдириш учун қайдномадан ўтишингиз сўралади ва телефон ракамни тасдиклаш керак булади!